Potápění je mojí hlavní životní náplní! Pocházím z potápěčské rodiny, kde oba rodiči jsou instruktoři potápění. Otec je navíc prezidentem potápěčského systému UDI pro Českou republiku. Začal jsem se potápět již v mých 6 letech, v 17 letech jsem již začal pracovat jako instruktor potápění UDI v našem rodinném potápěčském centru na ostrově Veruda v Chorvatsku. V roce 2007 jsem absolvoval instruktorský kurz PADI na Bali a od té doby se stalo zasvěcování lidí do tajů podmořského světa stalo mojí trvalou vášní. Ponory jsem již přestal počítat a spíše si pamatuji úžasná setkání pod vodou, kterých za ta léta bylo nespočet… Ale řádově ponory již počítám na tisíce a absolventy potápěčských kurzů na stovky.

Pod vodou je stále co objevovat! Ač jsem v moři již viděl téměř vše – od velryb, přes velrybí žraloky, měsíčníky, manty, kladivouny až po vzácné „gorgóniové“ mořské koníky a barevné „nahožábré plžíky“ – tak je v moři, obzvláště pak v Indonésii, kde je nejvyšší biodiverzita (rozmanitost živočišných druhů) na světě, stále na co koukat.

Pokud byste chtěli se mnou absolvovat kurz potápění v Chorvatsku či si potápění s přístrojem jen vyzkoušet, tak se podívejte na webové stránky našeho rodinného potápěčského centra SUBAQUA.cz. Další informace o potápění pak naleznete i na našich dalších webech Potapeni-kurzy.cz či ChorvatskoPotapeni.cz.

V létě 2021 mně najdete v českém potápěčském centru na ostrově Veruda v Chorvatsku.

Menu